Değerli Kursiyerimiz,

DENEME SINAVINIZ,
–21.06.2018 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 09:00 İLE 19:00 ARASINDA ONLINE OLARAK YAPILACAKTIR.

Öğrenci gelişim ve değerlendirme kayıtlarımız açısından sınava katılım zorunludur. Sınav online olarak aşağıda belirtilen sınav linki üzerinden yapılacaktır. Sınava 21.06.2018 PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 09:00 itibariyle size uygun herhangi bir saatte linke tıklayıp sınava katılabilirsiniz. Belirtilen saatler arasında mutlaka sınava giriş sağlayınız.

–>Sınav 80 sorudan oluşmakta olup, sınav süresi 180 dakikadır.
–>Sınav sonuçlarınız manuel olarak okunacaktır. “SUBMIT” BUTONUNA TIKLAMADAN ÖNCE MUTLAKA CEVAPLARINIZI EKTE GÖNDERDİĞİMİZ CEVAP KAĞIDINA NOT ALINIZ. (A,B,C,D,E ŞEKLİNDE ) SINAV SONUNDA CEVAP KAĞIDINIZI info@icondilakademisi.com adresine isminiz soy isminizle birlikte gönderiniz.
–>Mail adreslerinize ekte gönderilen cevap kağıdı formatı dışında farklı bir belgeye not alınmış ya da fotoğrafı çekilerek gönderilmiş sınav sonuçları değerlendirilmeyecektir. SUBMIT butonuna tıkladığınızda hata verse de vermese de cevap kağıdınızı belirtilen mail adresine gönderiniz. EXCEL BİÇİMİNDEKİ CEVAP KAĞIDININ İSMİNE HANGİ SINAVA AİTSE O SINAVIN TARİHİNİ VE ADINIZI YAZINIZ. Örn: MERVE AYTEKİN –21.06.2018 Deneme Sınavı