13.05.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 09:00 İLE 21:00 ARASINDA ONLINE OLARAK YAPILACAKTIR.

Öğrenci gelişim ve değerlendirme kayıtlarımız açısından sınava katılım zorunludur. Sınav online olarak aşağıda belirtilen sınav linki üzerinden yapılacaktır. Sınava 13.05.2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 09:00 itibariyle size uygun herhangi bir saatte linke tıklayıp, gerekli bilgileri doldurarak katılabilirsiniz. Belirtilen tarihler arasında mutlaka sınava giriş sağlayınız.
–>Sınav 80 sorudan oluşmakta olup, sınav süresi 180  dakikadır. Siz sınava giriş sağladıktan sonra süre sistem üzerinden işlemeye başlayacaktır.
–>Sınav sonuçlarınız manuel olarak okunacaktır. “SUBMIT” BUTONUNA TIKLAMADAN ÖNCE MUTLAKA CEVAPLARINIZI EKTE GÖNDERDİĞİMİZ CEVAP KAĞIDINA NOT ALINIZ.(A,B,C,D,E ŞEKLİNDE ) SINAVSONUNDA CEVAP KAĞIDINIZI info@icondilakademisi.com adresine isminiz soy isminizle birlikte gönderiniz.
–>Mail adreslerinize ekte gönderilen cevap kağıdı formatı dışında farklı bir belgeye not alınmış ya da fotoğrafı çekilerek gönderilmiş sınav sonuçları değerlendirilmeyecektir. SUBMIT butonuna tıkladığınızda hata verse de vermese de cevap kağıdınızı belirtilen mail adresine gönderiniz. EXCEL BİÇİMİNDEKİ CEVAP KAĞIDININ İSMİNE HANGİ SINAVA AİTSE O SINAVIN TARİHİNİ VE ADINIZI YAZINIZ. Örn: MERVE AYTEKİN –13.05.2018 Deneme Sınavı