Almanca YDS Kursu

2020 Almanca YDS Kursu!

Bizimle YDS’ye SON Kez Hazırlanın!

Almanca YDS Kursu için tek adres!

 

Icon Akademi, Almanca YDS’de Türkiye markasıdır! Deneyimli kadromuz ile her dilde örgün ve online eğitimleri sizlere sunuyoruz. Öğrenci takip sistemi (SPL), özgün deneme sınavları, zengin kaynaklar, video ders desteği, sosyal medya destekli interaktif eğitim ve ders saatleri dışında desteklerimizle birlikte YDS’de başarının anahtarıyız. İngilizce, Arapça, Rusça ve Fransızca dillerinde YDS Kurslarımıza ön kayıt yapabilir, detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

deneme sınavları
ücretsiz kaynaklar
profesyonel destek
özgün eğitim programları
profesyonel hocalar eğitimciler
ders saatleri dışında destek
seviyenize uygun homojen gruplar
öğrenci takip sistemi
online ders takip sistemi

ALMANCA YDS KURSU

Sınava Yönelik Özel Taktik ve Stratejiler

İnteraktif Eğitim

Yanlış Seçenekleri Kısa Sürede Eleme

Hızlı Okuma ve Sürat Kazanımları
ICON Akademide online veya örgün gruplar şeklinde verilen Almanca YDS hazırlık programlarına başlamak için en az A2-B1 düzeylerinde Almanca bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

Daha önce Almanca YDS sınavına girmemiş ve seviyesini tam olarak bilemeyen kursiyerler ICON Akademide ücretsiz olarak girecekleri seviye belirleme sınavı ile seviyelerini öğrenebilirler.

Almanca YDS ’ye Kimler Girebilir?

  • KPSS’ye girecek adaylardan yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler,
  • Yüksek Lisans programlarına başvuracak olanlar (lisans mezunları, lisans son sınıfta veya sondan bir önceki sınıfta okuyanlar)
  • Doçent, doktora ve sanatta yeterlilik program adayları,
  • Dil tazminatı almak isteyen kamu çalışanları,
  • Yurt dışı görev, atama vb. nedenlerle seviyesinin belirlenmesini isteyenler,
  • TUS veya DUS’a girecek adaylar,
  • Kamu personeli olmayıp dil seviyesini belirlemek isteyen üniversite veya yüksek okul mezunları.

ICON Almanca YDS program içeriği

Örgün ve online olarak verilen program 2 bölümden oluşmaktadır:

  • BİRİNCİ BÖLÜM: Almanca YDS Ön hazırlık
  • İKİNCİ BÖLÜM : Soru Çözüm ve Stratejileri

ICON Akademide alacağınız YDS hazırlık programında, gerekli olan tüm konular ders planına uygun olarak  tam ve zamanında işlenecektir. Alacağınız eğitimin birinci bölümünde; metin içerisinde öğreneceğiniz kelime düzeyindeki artış, ileri dilbilgisi kazanımlarına (zamanlar, pasivler, edatlar, bağlaçlar, ilgi cümleleri, vb)  sahip olabileceksiniz.

İkinci bölümde ise sınav stratejileri ile cümle tamamlama, Almanca-Türkçe/Türkçe-Almanca çeviri, paragraf tamamlama, cloze test, yakın anlamlı cümle vb. konularındaki eksikliklerinizi çok kısa süre içinde giderme şansına sahip olacaksınız.

Yine bu bölümde yapılacak 6 adet özgün deneme sınavı ile bireysel gelişim grafiğiniz (SPL) çıkarılarak, başarı durumunuz ve arzulanan düzeyde ilerleme kaydedip kaydetmediğiniz tespit edilmektektedir. Eğer beklenenin altında bir ilerleme var ise Sınav Ölçme Değerlendirme birimimiz (ITC)  vasıtasıyla hocamız tarafından düzeltici tedbirler alınır ve bu suretle başarınız şansa bırakılmaz.

Eğitici Personel Nitelikleri

Bünyesinde verilen tüm programlarda olduğu gibi Almanca YDS’de de ICON Akademi, alanında en iyi Almanca hocaları tarafından verilmektedir. Bu alanda yazmış olduğu kitapları ve sorularla tanınan hocalarımız, Almanca dilbilgisi anlatımındaki başarıları ve özellikle soru çözüm tekniklerindeki ustalığıyla öğrenciler tarafından kabul görmüş, ortalama 20 yıllık deneyime sahip bir akademisyenlerdir.

Nitelikli ders saatlerinin dışında, ders dışındaki çalışmalarınızı da yakından takip edeceğinden hedeflediğinizin üzerinde puan getirmeniz bizim için şaşırtıcı olmayacaktır.

Kaynaklar

Kurs esnasında kullanacağınız tüm kaynaklar ve deneme sınavlarımız ücretsiz olarak kurum tarafından karşılanmaktadır. Kursiyerimiz olmayıp da deneme sınavlarına dışarıdan katılmak isteyenler de ücreti mukabil bu hizmetlerimizden faydalanmaktadır. SPL’e tabi deneme sınavları hocalarımız tarafından hazırlanan tamamen özgün sorulardan oluşmaktadır. Gerekli görüldüğü durumlarda eski çıkmış sorular da ilave olarak kullanılmaktadır.

Almanca YDS hazırlık programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0312 431 4426 ’yı arayınız veya kurumumuzu ziyaret ediniz.

PROGRAMLARIMIZ

YDSGünlerBaş.T.Bit.T.T. SaatKontenjan
ONLİNE EYLÜL YDS HİAS-P21.05.202025.09.2020180KAYIT OL
ONLİNE EYLÜL YDS HİAS-P04.08.202025.09.202092KAYIT OL
ONLİNE NİSAN YDS HİAS-P-PZ05.11.2019
26.03.2020220KAPALI
ONLİNE NİSAN YDS HİAS-P-PZ07.01.2020
26.03.2020124KAPALI

YDSGünlerBaş.T.Bit.T.T. SaatKontenjan
EYLÜL YDS HİAS-P21.05.202025.09.2020180KAYIT OL
EYLÜL YDS HİAS-P04.08.202025.09.202092KAYIT OL
NİSAN YDS HİAS-P-PZ05.11.201926.03.2020220KAPALI
NİSAN YDS HİAS-P-PZ07.01.202026.03.2020124KAPALI

***NOT: Almanca YDS Kursu ile alakalı güncel program ve fiyat bilgilerine 0312 431 4426 ‘den ulaşabilirsiniz. ICON Akademi, genel talep doğrultusunda ders saatleri de dahil olmak üzere program değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
ÖN KAYIT

Kaydolmak İstediğiniz Kurs / Choose The Program:

[recaptcha]

***NOT: Güncel program ve fiyat bilgilerine 0312 431 4426 ‘den ulaşabilirsiniz.