RUSÇA YDS KURSU

rusça yds kursu

Sınava Yönelik Özel Taktik ve Stratejiler

İnteraktif Eğitim

Yanlış Seçenekleri Kısa Sürede Eleme

Hızlı Okuma ve Sürat Kazanımları

ICON Akademide online veya örgün gruplar şeklinde verilen Rusça YDS hazırlık programlarına başlamak için en az A2-B1 düzeylerinde Rusça bilgisine sahip olmak gerekmektedir.

Daha önce Rusça YDS sınavına girmemiş ve seviyesini tam olarak bilemeyen kursiyerler ICON Akademide ücretsiz olarak girecekleri seviye belirleme sınavı ile seviyelerini öğrenebilirler.

ICON Rusça YDS program içeriği

Örgün ve online olarak verilen program 2 bölümden oluşmaktadır:

  • BİRİNCİ BÖLÜM: Rusça YDS Ön hazırlık
  • İKİNCİ BÖLÜM : Soru Çözüm ve Stratejileri

ICON Akademide alacağınız YDS hazırlık programında, gerekli olan tüm konular ders planına uygun olarak  tam ve zamanında işlenecektir. Alacağınız eğitimin birinci bölümünde; metin içerisinde öğreneceğiniz kelime düzeyindeki artış, ileri dilbilgisi kazanımlarına (zamanlar, pasivler, edatlar, bağlaçlar, ilgi cümleleri, vb)  sahip olabileceksiniz.

İkinci bölümde ise sınav stratejileri ile cümle tamamlama, Rusça-Türkçe/Türkçe-Rusça çeviri, paragraf tamamlama, cloze test, yakın anlamlı cümle vb. konularındaki eksikliklerinizi çok kısa süre içinde giderme şansına sahip olacaksınız.

Yine bu bölümde yapılacak 6 adet özgün deneme sınavı ile bireysel gelişim grafiğiniz (SPL) çıkarılarak, başarı durumunuz ve arzulanan düzeyde ilerleme kaydedip kaydetmediğiniz tespit edilmektedir. Eğer beklenenin altında bir ilerleme var ise Sınav Ölçme Değerlendirme birimimiz (ITC)  vasıtasıyla hocamız tarafından düzeltici tedbirler alınır ve bu suretle başarınız şansa bırakılmaz.

Bünyesinde verilen tüm programlarda olduğu gibi Rusça YDS derslerimiz de alanında en iyi seviyeye gelmiş akademisyenler tarafından verilmektedir. Nitelikli ders saatlerinin dışında, ders dışındaki çalışmalarınızı da yakından takip edeceğinden hedeflediğinizin üzerinde puan getirmeniz bizim için şaşırtıcı olmayacaktır.

 Kurs esnasında kullanacağınız tüm kaynaklar ve deneme sınavlarımız ücretsiz olarak kurum tarafından karşılanmaktadır. Kursiyerimiz olmayıp da deneme sınavlarına dışarıdan katılmak isteyenler de ücreti mukabil bu hizmetlerimizden faydalanmaktadır. SPL’e tabi deneme sınavları hocalarımız tarafından hazırlanan tamamen özgün sorulardan oluşmaktadır. Gerekli görüldüğü durumlarda eski çıkmış sorular da ilave olarak kullanılmaktadır.

Rusça YDS hazırlık programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0312 431 4426 ’yı arayınız veya kurumumuzu ziyaret ediniz.

PROGRAMLARIMIZ

ONLİNE YDSGünlerBaş.T.Bit.T.T. SaatKontenjan
ONLİNE EYLÜL YDS HİACT-P30.06.201802.09.201881KAPALI
EYLÜL YDS HİAPT-Ç02.05.201807.09.2018160KAPALI
NİSAN Online YDSCT-P13.01.201830.03.201892KAPALI
NİSAN Online Hızlı YDS CT-P24.02.201830.03.201848KAPALI

***NOT: Rusca YDS Kursu ile alakalı güncel program ve fiyat bilgilerine 0312 431 4426 ‘den ulaşabilirsiniz.Program çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca duyurulacaktır.


ÖN KAYIT

Kaydolmak İstediğiniz Kurs / Choose The Program:

***NOT: Güncel program ve fiyat bilgilerine 0312 431 4426 ‘den ulaşabilirsiniz. 

Rusca YDS Kursu

Facebook

ICON Dil Akademisi | Tum Haklari Saklidir