Icon Akademi 2004 den itibaren yabancı dil eğitimi konusunda en iyi hizmeti verme misyonu ile birçok kişi ve kuruma güncel, özgün yayınları, soru bankası ve deneme sınavları, öğrenci takip sistemi (SPL) uygulaması, eğitici personel donanımı ile aynı eğitim kalite standartlarından taviz vermeksizin koşulsuz, özenli hizmet sunmaya devam etmektedir. Çukurambar Şubemizde Genel İngilizce kursu ve Akademik İngilizce Kursu ile birlikte Mesleki İngilizce kursu da bire bir, ikiye bir veya VIP gurup dersleri olarak verilmektedir.

Kurumumuz uzun deneyimler sonucu oluşturduğu bu başarı çizgisini ve kendisine duyulan güveni korumak ve hızla değişen günümüz dünyasının gereksinimlerini karşılamak için kendisini hep yenileme eylemi içinde olmuştur. Bu çerçevede Çukurambar Şubemizin İngilizce kursunda, kursiyerin İngilizce seviyesi, ilgi alanı ve hedefine uygun düzenlenen etkili, işlevsel programlarla kişileri daha keyifli, etkili ve hızlı bir şekilde hedeflerine erişmelerini sağlayacak özel programlar sunmaya başlamıştır. Bu doğrultuda kurumumuz kişiye özel ders planı, eğitim materyalleri, başlangıç seviye ve bitiş değerlendirme sınavları ve sertifika prosedürleri tamamlanmış olarak eğitim verebilme olanak ve yeterliliğine sahip tek kurumdur.

Çukurambar İngilizce Kursu

Çukurambar İngilizce Kursu programlarımız, Avrupa Ülkelerindeki yabancı dil öğretim standartları baz alınarak Avrupa Konseyi Modern Diller Bölümünce belirlenen eğitim politikaları ile birey (ya da kurum) ihtiyacına uygun olarak hazırlanan özel programlar temelinde oluşturulmuştur. Dolayısıyla 4 temel dil becerilerinden (okuma, konuşma, yazma, dinleme) hepsi ya da sadece gerekli olanlar ile mesleki ve teknik terminoloji konularını içine alan çeşitli profesyonel video, podcast, dergi, konferans kayıtları, makaleler, radyo yayınları, bloglar gibi tematik ve zengin içerikli materyallerle programlar kişiye özel planlanmaktadır.

NOT: Çukurambar İngilizce Kursu güncel program ve fiyat bilgilerine 0312- 557 6519’dan ulaşabilirsiniz.