Kurumumuza gelen duyumlar neticesinde bazı kişilerin son zamanlarda özellikle kurumumuz hakkında, bir takım forum sitelerinde karalama ve itibar kaybettirme amaçlı yazılar paylaştığını öğrenmiş bulunmaktayız. Icon Akademi kaliteli ve ciddi eğitim vermek üzere ilgili mercilerin onayıyla kurulmuş ruhsatlı olarak faaliyet gösteren bir kurum olmasının yanında limited şirket haklarına sahiptir.

Başta “AHMET VARAK” , “MELİKE TORLAK”  gibi kullanıcılar tarafından tekrar tekrar yazılan ve kurum ismi ile birlikte müdür ve personel ismi de hedef alınarak yapılan iftira niteliğindeki bu çirkin, asılsız ve gayri ahlaki paylaşımlarla ilgili olarak marka haklarını düzenleyen 5833 sayılı Kanun ve 556 saylı KHK ile 5237 sayılı TCK’na göre işlem yapılması için kurum avukatlarımız tarafından savcılığa intikal ettirilmiştir.

Hakaret ve iftira niteliği taşımayan yapıcı eleştirilere her zaman saygıyla yaklaşan kurumumuz hakkında en doğru bilgiyi vermek üzere sizleri ağırlamaktan keyif duyarız. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi amacıyla kurumumuz ICON Akademi tarafından bir defaya mahsus olmak üzere açıklama yapma gereği duyulmuştur.

                                                                                                                ICON AKADEMİ