ICON Yabancı Dil Akademisi, başta YDS olmak üzere Genel – Akademik İngilizce ve diğer yabancı dil eğitimlerinde faaliyetini uzun yıllardır devam ettirmekte olup, kaliteli eğitim ve öğrenci memnuniyeti hedefinden asla taviz vermeyen bir kurumdur.
 
Son zamanlarda, sosyal medya ve çeşitli forum sitelerinde, kurumumuzu karalayan, mesnetsiz ve itibarımızı zedeleyici yorumlara müşahit olmuş bulunmaktayız. 10 yıldır var olan kurumumuzun hakkında birden bire, YENİ DERS YILI VE KURS KAYITLARININ BAŞLADIĞI ŞU GÜNLERDE, benzer kullanıcı adlarıyla benzer yorumların yapılmasını dikkatlerinize sunuyoruz. Kim tarafından yazıldığı belli olmayan bu tür yorumları engelleme imkan ve kabiliyetimizin olmadığı da malumunuzdur. Bu yorumların, sadece ticari kaygı güden, kurumumuzu kendilerine rakip olarak gören, farklı kurs merkezleri tarafından yazıldığı açıkça anlaşılmaktadır.
 
Öğrencilerimize ve siz değerli velilerimizle yaptığımız anketlerden elde ettiğimiz sonuçlar paralelinde eğitim programlarımızı daima yenileme ve geliştirme çabalarımız devam etmektedir. Başarımızın kanıtı ise öğrencilerimizin kendi kariyerleri içinde girdiği sınavlardan aldıkları başarılı sonuçlardır. Bu sonuçları afiş olarak sergilemekte ve ayrıca resmi web sitemizde devamlı olarak kamuoyu ile paylaşmaktayız.
 
Bir defa ya mahsus böyle bir duyuruyu yapıp, kurumumuzu karalayıcı bundan sonra yapılabilecek yorumları siz değerli kamuoyunun takdirine bırakacağız. Bu mesnetsiz kötü niyetli karalama kampanyasını, sizlerin kurumumuza gelerek, yerinden ve yüz yüze alacağınız bilgilerle boşa çıkaracağımızdan eminiz ve ümitliyiz.
 
Saygılarımızla.