ÖN KAYIT

Kaydolmak İstediğiniz Kurs / Choose The Program:

[recaptcha]

Uzman Öğretim Kadrosu

Icon Akademi gerek her biri alanında uzman öğretmen kadrosuyla gerekse eğitim programlarıyla YDS’ye hazırlanan, Genel İngilizce ve diğer dil kurslarında eğitim görmek isteyen öğrencilerine kaliteli hizmet sunar. Online eğitimleriyle Türkiye geneline eğitim desteği verirken, aynı zamanda örgün eğitimleriyle de sınıf ortamında eğitim almak isteyen öğrencilerine imkan sağlar. Tüm kurum personeli öğrencinin iyi bir ortamda eğitim alabilmesi adına özenle davranır. Ders içerikleri hedefe odaklı ve kapsamlı bir şekilde hazırlanır. İngilizceyi severek ve etkin biçimde öğrenmek isteyenler Icon Akademi ile hedeflerine ulaşabilir. 

Online Eğitim Desteği

Online YDS Nedir?

Uzaktan eğitimi Türkiye’nin dört bir yanından öğrencilerin internet üzerinden eğitim alabileceği bir sistemdir. Sistem, eğitim ücretinin yatırılmasıyla birlikte kurum tarafından mailinize gönderilecek bağlantıya yine mailde yer alan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanızla aktifleşmektedir. Online derslere katılacak kursiyerler mailde belirtilen tarih ve satlerde sisteme girerek canlı derslere katılabilir, diğer zamanlarda da eğitim notlarına, sisteme yüklenen tüm ders videolarına erişebilir.

Uzaktan Eğitimin Avantajları:

   ✔  Zamandan tasarruf sağlar. Dersler genellikle akşam saatlerinde olduğu için kursiyerler zaman sorunu yaşamaz.

   ✔  Mekandan tasarruf sağlar. Kursiyer eğitimini internet üzerinden alacağından dilediği mekanda eğitim alma özgürlüğüne kavuşur.

   ✔   Örgün eğitime göre fiyatları daha uygundur.

   ✔   Sisteme her ders sonrası yüklenen canlı ders videoları sayesinde kursiyer aynı dersi defalarca izleyebilir, kaçırdığı dersleri takip edebilir.

   ✔   Canlı ders esnasında anlamadığı tüm soruları öğretmene sorabilir.

   ✔   Online öğrenciler için oluşturulmuş facebook grubu aracılığıyla diğer öğrenciler ve hoca ile sürekli irtibatta kalabilir.

Kapsamlı ve Hedef Odaklı Eğitim İçeriği

Başta İNGİLİZCE ve ARAPÇA dillerinde  olmak üzere YDS ve YÖKDİL kurslarında vermiş olduğu online ve örgün eğitimlerde kendi özgün ders programını ve kendi yayınlarını kullanan kurslar arasında en fazla tercih edilen ICON Akademi, uzun deneyimler sonucu oluşturduğu bu çizgiyi ve kendisine duyulan güveni korumak için her yıl kendisini yenilemektedir. Bu doğrultuda sürekli;

  • yayınların güncellemesi,
  • soru bankasının büyütülmesi ve site üzerinden paylaşılması,
  • deneme sınavlarının gerçek seviyeyi yansıtacak şekilde tutulması,
  • öğrenci takip sisteminin (SPL) icrası, eğitici personel donanımları,
  • ve eğitim kalite standartlarında tavizsiz, koşulsuz ve zaman mefhumu gözetmeksizin her türlü fedakarlığı yapmaktadır.
TOEFLIELTS,  Proficiency,  SAT, YÖS gibi kurslarda kurumumuzda aynı kalite standartlarında hem örgü hem online olarak verilmektedir.

Sizlere İngilizceyi Sevdirecek Sıcak Atmosfer

Kurslarımızda eğitim alan öğrenciler, zaman mefhumu gözetmeksizin ders saatleri dışında da doğrudan veya sosyal meyadan hizmet alabilme, düzenli deneme sınavlarına göre öğrenci bazında tutulan gelişim grafiklerini izleyebilme ve özel öğrenci olma ayrıcalığını yaşarlar. Sınavdan sonra da kurumumuzda ve internet sitemizde paylaştığımız gurur tablosunda yerlerini alırlar.

Akademik sınav hazırlık kurslarında sabit bir program, standart bir şekilde uygulanmayıp, daha küçük sayıda, ortalama 4 kişilik gruplarda sınıflar oluşturulduğundan öğrencinin eksik olan bilgi ve beceri konularına ağırlık verilerek eğitim mümkün olan en kısa sürede tamamlanmaktadır.

Bu alanlardaki kurum başarısı %95’tir.

Bunların dışında;

Genel İngilizce,Arapça,Almanca,Çince

dillerinde kitle eğitim modeli yerine konuşma ve anlama becerilerini ön plana çıkaran, daha özel sınıflarda verilen, sonuç odaklı eğitimlerle bu alandaki ihtiyaca layıkıyla cevap vermektedir.

Sonuç itibariyle; “En azı alma, en çoğu verme” felsefesiyle yola çıkan ICON Akademi, alanında uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.