ICON Akademi YDS hazırlık kurslarındaki başarısını, aynı kalite standartlarında Online olarak da sunmakta ve yurdun dört bir yanından insanlara fırsat eşitliği yaratmaktadır.

online yds kursu

Online Eğitim

ICON Online Eğitim Sistemi, öğrencilerimize Türkiye genelinde daha verimli ve interaktif bir eğitimi daha ekonomik koşullarda alma imkanı sunmaktadır. ICON online eğitiminden faydalanan öğrencilerimiz belirlenen tarih ve saatlerde istedikleri yerden eğitim alabilmekte ve ders materyallerine kendi istediği zamanda ve mekanda erişebilmekteler. Öğrenciler sınıf zamanına bağlı kalmadan anlamakta güçlük çektiği konuları kendi panellerinden giriş yaparak defalarca gözden geçirebilir, sınırsız bir şekilde derslerin video kayıtlarını izleyebilir ve hocalara soru sorabilirler. Bu sayede öğrencilerimiz kendi hızında öğrenmeyi bireysel olarak gerçekleştirip kişisel gelişim açısından oldukça olumlu sonuçlar elde etmektedirler. Online eğitim sistemimizin öğrenci merkezli olması, ekonomik zaman kullanımı yaratması, ulaşım sorununa çözüm olması, sınırsız ders tekrarı olanağı sunması gibi avantajları İNGİLİZCE’nin yanısıra ALMANCA, FRANSIZCA ve ARAPÇA YDS’ye hazırlanan öğrencilerimiz için de en büyük tercih sebebidir.  

Bu programların dışında YÖS ve SAT programlarımızda örgün ve online sistemi birlikte veren ilk ve tek kurum olan ICON Akademi hem Türk hem yabancı uyruklu öğrencilerin üniversite hedeflerine ulaşmasında Türkiye’nin en önemli markasıdır.

Duyurular

Online Eğitim ve derslerimizle ilgili duyuruları bu bölümde görebilirsiniz.

online ders sistemi nasıl kullanılır

Ders Dokümanları

Online Eğitim ve derslerimizle ilgili dokümanlara bu bölümden ulaşabilirsiniz.

İngilizce YDS Dokümanları

Almanca YDS / E-YDS Dokümanları

Arapça YDS Dokümanları

Rusça YDS Dökümanları

Fransızca YDS Dökümanları

YÖS Dokümanları

SAT Dokümanları

Kelime Okuma Dersi Dokümanları

online sınav takvimi

Online Sınav Takvimi

Güncelleniyor

Güncelleniyor

Güncelleniyor

Online Canlı Ders Demoları