Değerli Öğrencilerimiz,

Sınava başlamadan önce aşağıda yazılan bilgileri dikkatle okumanız gerekmektedir.

Sınav 80 sorudan oluşmaktadır ve 80 soru için 180 dk süreniz vardır. Süre dolduğunda sistem otomatik olarak sınavınızı bitirecektir. Bu nedenle müsait olabileceğiniz bir zaman diliminde sınava katılınız. Sınava aşağıda sizden istenen bilgileri girdikten sonra NEXT butonuna tıklayarak bağlanabilirsiniz. Sınavı bitirmek içinse Submit butonuna tıklamanız gerekmektedir.

*Sınav sonuçlarınız manuel olarak okunacaktır. “SUBMIT” BUTONUNA TIKLAMADAN ÖNCE MUTLAKA CEVAPLARINIZI MAİL OLARAK GÖNDERDİĞİMİZ CEVAP KAĞIDINA NOT ALINIZ. SINAV SONUNDA CEVAP KAĞIDINI info@icondilakademisi.com adresine isminiz soy isminizle birlikte gönderiniz.

*Mail olarak gönderilen cevap kağıdı formatı dışında farklı bir belgeye not alınmış ya da fotoğrafı çekilerek gönderilmiş sınav sonuçları değerlendirilmeyecektir. SUBMIT butonuna tıkladığınızda hata verse de vermese de cevap kağıdınızı belirtilen mail adresine gönderiniz. EXCEL BİÇİMİNDEKİ CEVAP KAĞIDININ İSMİNE HANGİ SINAVA AİTSE O SINAVIN TARİHİNİ VE ADINIZI YAZINIZ.
Örn: Eda Yıldırım – 22.08.2016 Deneme Sınavı

No such quiz/survey/poll

Başarılar..