online yds kursu

Bizimle YDS’ye Son Kez Hazırlanın! – 180 Saat Online Yds Kursu

Canlı Dersler + Video Dersler + Kitaplar 

  ÖN KAYIT

  Kaydolmak İstediğiniz Kurs / Choose The Program:

  [recaptcha]


   Yds kursunda erken kayıt fırsatı! Türkiye genelinden online yds kursumuza katılabilmek ya da daha detaylı bilgi alabilmek için ön kayıt formumuzu doldurunuz. Formu doldurduğunuz taktirde eğitim danışmanlarımız sizlere dönüş yapacak online yds kursuna dair detaylı bilgilendirmede bulunup kaydınızı tamamlayacaktır.

   Online yds kursumuz canlı dersler şeklinde işlenecek olup, kursiyerler eğitim süreleri boyunca tüm canlı dersleri video olarak da defalarca izleyebileceklerdir. Eğitim internet üzerinden canlı dersler şeklinde olduğu için yurt içi ve yurt dışından başvuruda bulunabilirsiniz.


   Icon Akademi Online YDS Sistemi

   [/vc_column]

   ICON AKADEMİ MUAMMER HOCAYLA ONLİNE YDS DEMOSU

   ICON AKADEMİ DERYA HOCAYLA ONLİNE YDS DEMOSU

    

    

    

    

   YDS Öğretmenlerimiz | YDS Gurur TablomuzYDS Hazırlık | YDS Deneme Sınavı


   Online YDS Nedir?

   Uzaktan YDS eğitimi Türkiye’nin dört bir yanından YDS’ye hazırlananların internet üzerinden eğitim alabileceği bir sistemdir. Sistem, eğitim ücretinin yatırılmasıyla birlikte kurum tarafından mailinize gönderilecek bağlantıya yine mailde yer alan kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanızla aktifleşmektedir. Online derslere katılacak kursiyerler mailde belirtilen tarih ve satlerde sisteme girerek canlı derslere katılabilir, diğer zamanlarda da eğitim notlarına, sisteme yüklenen tüm ders videolarına erişebilir.


   Uzaktan Eğitimin Avantajları Nelerdir?

      ✔  Zamandan tasarruf sağlar. Dersler genellikle akşam saatlerinde olduğu için kursiyerler zaman sorunu yaşamaz.

      ✔  Mekandan tasarruf sağlar. Kursiyer eğitimini internet üzerinden alacağından dilediği mekanda eğitim alma özgürlüğüne kavuşur.

      ✔   Örgün eğitime göre fiyatları daha uygundur.

      ✔   Sisteme her ders sonrası yüklenen canlı ders videoları sayesinde kursiyer aynı dersi defalarca izleyebilir, kaçırdığı dersleri takip edebilir.

      ✔   Canlı ders esnasında anlamadığı tüm soruları öğretmene sorabilir.

      ✔   Online öğrenciler için oluşturulmuş facebook grubu aracılığıyla diğer öğrenciler ve hoca ile sürekli irtibatta kalabilir.


   Online YDS Kursuna Nasıl Kayıt Olurum?

   Online kayıt için ilk olarak belirtilen ödeme miktarının tamamının banka hesabına yatırılması gerekmektedir. Banka hesap bilgileri ve online kayıt için gerekli tüm yönlendirmeler mail yoluyla kursiyerlere iletilecektir.


   Uzaktan Eğitime Katılabilmek İçin Bilgisayar Bilgisi Gerekli Mi?

   Sistem en basite indirgenerek hazırlanmıştır. Online eğitimle YDS kursuna katılmak isteyenlerin temel düzeyde bilgisayar bilgisinin olması yeterlidir. Eğitime girişle ilgili tüm yönlendirmeler mail yoluyla iletilecektir.


   Online YDS’de Kaynakları Nasıl Elde Ederim?
   Eğitim dokümanları sistem üzerinde dokümanlarım bölümüne yüklenecek ve kursiyerler indirebilecektir.


   Canlı Derslere Katılma Zorunluluğu Var Mı?

   Devam zorunluluğu örgün eğitimle aynı olmakla birlikte örgün dersi kaçıran öğrencinin telafisi yoktur ama kaçırılan online dersler tekrar tekrar video olarak izlenebilmektedir.


   Uzaktan Eğitimle Ders Aldığım Hocalarla ve Diğer Öğrencilerle İrtibata Geçebiliyor Muyum?

   YDS online eğitim sisteminde eğitim aldığınız hoca ve öğrencilerle hem canlı ders esnasında yazarak, hem de diğer zamanlar kursiyerlere özel oluşturulmuş gruplar sayesinde iletişime geçebilirsiniz.


   Uzaktan Eğitimde Sınavlar Nasıl Yapılacak?

   Uzaktan eğitim sisteminde sınavlar ders alınan sistem üzerinden tüm kursiyerlere aynı tarih ve aynı saatlerde gerçekleştirilecektir. Sisteme derslerde olduğu gibi sınavlarda da Chrome tarayıcıdan girilmesi gerekmektedir.


   Uzaktan Eğitim Sistemine Nasıl Girebilirim?

   Uzaktan eğitim sistemine giriş ve diğer bilgiler tüm kursiyerlere eğitim başlangıç tarihinden en geç 2 gün önce mail yoluyla iletilecektir.


   Kullanıcı Adı ve Şifremi Girdiğim Halde Derse Bağlanamıyorum?

   Bu tip durumlarda kurumu aradığınız taktirde hemen yeni bir şifre verilecek ve girişiniz sağlanacaktır.


   Canlı Derslerde Sorun Yaşıyorum?

   Canlı derslerde yaşanabilecek problemlerde kurumu arayabilirsiniz. Bazı öğrencilerimiz internet bağlantı hızları sebebiyle problem yaşayabilmektedir ya da tarayıcı problemi oluşabilmektedir. Derslere Chrome tarayıcıdan girmeniz gerekmektedir. Belirtilen sorunlarda canlı ders videoları sisteme yükleneceğinden öğrenci kaçırdığı dersi tekrar tekrar izleyebilir.


   Online Eğitim Videolarını Saklayabilir Miyim?

   Tüm canlı ders kayıtları ders sonunda sisteme yüklenecektir. Kursiyerler eğitim süreleri boyunca videoları tekrar tekrar izleyebilirler. Bu şekilde canlı derse katılamayan kişiler herhangi bir kayba uğramaz.